YOLAÇ KÖYÜ HAKKINDA
SİZDEN GELENLER
     
  Tarihi Turistik Yerleri  
     
 
 
CEMİL CAN  
28 Ocak 2008 Pazartesi
 

Dostluk Zinciri
Değerli dostlarım. Değerli dostlarım diyorum çünkü bu siteyi bilip açan herkes, var olan veya var olacak olan dostluk zincirinin birer halkasıdır. Ben de bu zincirin bir halkası olarak kendimi tanıtmak ve bir şeyler yazmak istiyorum.

   İki  yaşında doğduğu  köyden ayrılarak  Samsun Terme ilçesinde hayatını devam ettiren  ,hayatın her anında memleket hasretiyle yanıp tutuşan  ve sonunda bu  hasrete son verip şimdi  Arsin’de görev yapmakta olan Üçpınar köyünden Hacı Salih CAN’ın oğlu Cemil CAN’ım.


   İnsanlar istedikten sonra gurbet ile sıla arasında  var olan kilometrelerce mesafeleri ortadan kaldırmasını biliyor.Bilmek zorunda galiba.  Çünkü  her geçen gün hayat zorlaşıyor ve insanlar hayat sıtandartlarını daha iyi bir hale  getirmek için uzaklara gidiyor. Bir zamanlar beraber olduğunuz insanlarla şimdi bu  site aracılığıyla görüşüyoruz.Şükürler olsun ki teknolojinin imkanlarından yararlanmamıza ön ayak olan, bizim yapmamız gerekeni bizden önce davranıp yapan   bu  uğurda  hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan  Ali ÇİL gibi değerli insanlarımız var. Bu  noktada sitenin kurulmasında emeği geçen Ali ÇİL’e ve  sitenin gelişmesine katkıda  bulunan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

 
   Umarım bu  site sayesinde tanıdığımız ama haberleşmemizin kesik olduğu  birçok dost , akraba ve arkadaşla da bağlantı kurarız.Çünkü bizde akraba ve dostlar birbirinden kopunca  kolay kolay bir araya  gelemez, zaman geçtikçe  de birbirlerini tanıyamazlar.Yaz döneminde Bursa İnegöl’de bulunuyordum. Yanımdan geçen bir  beyefendiyi yabancı  zannettim.Meğer ki   yakın derecede   akrabamızmış.Tabi durum ortaya  çıkınca gülüştük ama insan düşününce hiçte gülünecek bir durumun olmadığını anlıyor.

 
   Bu  noktada hizmet vermekte olan bu  sitenin önemi  bir kat daha artıyor.İşte  bu  site  sayesinde kilometrelerce uzakta olanlarla   dahi aynı masa  etrafında oturup sohbet ediyormuşuz gibi geliyor bana . Umarım sohbetimiz hiç tükenmez.

            Saygı  ve  sevgilerimle …

 

 

“BU ZİNCİRİN BİR HALKASI DA SİZ OLUN”

“ARKADAŞINA SÖYLE “www.yolackoyu.com” ‘U TIKLASIN.”
 

CEMİL CAN

 

Bu yazı bugüne kadar 3767 kere okunmuştur.

   
 
Yazarın Diğer Yazıları
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
   
 
 
 
Herkese Merhaba
 Herkese Merhaba, ...
   
 
Abdurrahman YAĞCI ile
Cumadan Cumaya
  EĞİTİM (TERBİYE-GÜZEL AHLAK)
...
 
ABDURRAHMAN YAĞCI
CEMİL CAN
ESRA ÇİL
ZEKERİYA ERSOY
BİLAL KARSLI
SİNAN AÇAR
OSMAN ACAR
Hayrullah KARSLI
 
 

16.05.2013

Regaib ... 

Devamı   03.12.2007

İnternet Sitemiz Yayında 

Devamı   
 
 
     
Online Ziyaretci Sayısı : 2
Bugünün Ziyaretçi Sayısı : 0
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11580
0 , 0
 
.
 
Bu site Arsin Yolaç Köyüne adanmıştır. Tüm hakları Ali Çil'e aittir © 2007 - 2020